O NAS

Firma Architraw istnieje na rynku od 1994 roku. Od tego czasu zdołaliśmy zdobyć ugruntowaną pozycje na rynku budowlanym.

Jesteśmy firmą rodzinną – z budownictwem związani jesteśmy już od dwóch pokoleń. Naszym głównym zamierzeniem jest projektowanie domów rodzinnych, czyli spełnianie życzeń naszych klientów o własnym domu. Każdy inwestor traktowany jest indywidualnie i może spodziewać się fachowej pomocy zarówno przy wyborze projektu, jak i realizacji swojego wymarzonego domu.

Nasza firma zajmuje się projektowaniem dużych obiektów handlowych, przemysłowych, obiektów o konstrukcji stalowej, hal sportowych oraz małą architekturą taką jak garaże, budynki gospodarcze, zbiorniki na ścieki, oczyszczalnie ścieków. Wykonujemy liczne zlecania dla wspólnot mieszkaniowych, spółdzielni, Urzędów Miasta.

Zadowolenie naszych klientów to dla nas sprawa priorytetowa. Gwarancja rzetelności i jakości firmy zdobyta jest dzięki doświadczeniu naszych pracowników. Nasi pracownicy to architekci, konstruktorzy oraz instalatorzy. Jako zespół nadal pracujemy nad tym aby nasza firma cały czas się rozwijała. Ciągle szukamy nowych rozwiązań i nowinek architektonicznych. Chcąc sprostać oczekiwaniom naszych klientów jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i zapraszamy do współpracy.

Stefańscy

Artykuły o naszych projektach: